Pasūtījuma Apģērbu Etiķetes - Vārdu Frāzes ,Personalizētu Zīmolu , Pielāgot ar Savu Vārdu, Organiskās Kokvilnas Tagus (MD0062)

€12.99
  • w10347
  • Pieejams


♥ Pasūtījuma Kokvilnas Lentes Etiķeti ♥ ♥♥♥ kopējais lielums etiķetes galvenā attēla: 30 mm x (60mm + 20mm) Kopējais apjoms etiķete = Kokvilnas lentes platums x (dizaina lieluma + šūšanas izmērs) ♥♥♥ Šīs pasūtījuma apģērbu etiķetes iespiests uz kokvilnas josta, tie ir mīksti , vēl diezgan izturīga;tie netiks izbalināt prom, vai spuroties prom, un tā var būt mašīna mazgā un žāvē,100% organiskās kokvilnas, tie ir CPSIA prasībām un ideāli piemērots bērnu apģērbiem. ♥♥♥ Norēķināšanās laikā, lūdzu, norādiet: 1. atstāt nosaukumu, kuru vēlaties izdrukāt vai jebkurā jūsu tekstu "Piezīmes" sadaļā ; Ja jums ir attēlu, varat pievienot to saruna 2. Izvēlieties numuru, uz fonta, kuru vēlaties (pēdējā foto),vai neizvēlēties (izmanto fontu parādīts galvenajā foto) Mēs veikt etiķetes dizains, pamatojoties uz informāciju, kas jums sniedz.Un lūgs jums, lai apstiprinātu, ka šis dizains ir tas, ko jūs galu galā gribat. ♥♥♥ Mēs varam izdrukāt jūsu logo, mākslas darbu, vai pielāgotu tekstu.Ja jums ir attēlu, varat pievienot to saruna; jpg un png ir visi naudas sodu - vismaz 300 dpi, Ja jūs vēlaties, apjomu vai daudzumu, marķējumu, kas nav redzams, vienkārši nosūtiet man kādu sarunu vai pieprasīt, lai pielāgotu kārtību,es gribu dot saprātīgu piedāvājumu.Mūsu šūšana etiķetes ir tikai balta fona un nav cut. ♥♥♥ Lūdzu, sazinieties ar mani, ja jums ir kādi jautājumi!!!


  • Modeļa Numurs: MD
  • Marķējuma Veidu: Galvenais Lables
  • Materiāls: Audums
  • Technics: IESPIESTS
  • Produkta Tips: Apģērbu Uzlīmes
  • Zīmola Nosaukums: BROHAMA


Tagi: pasūtījuma apģērbtu etiķetes, roku darbs adīšanai etiķete, galvenās etiķetes apģērbam, logo pin pasūtījuma, etiķetes logotips, ideja skatīties, etiķetes šūt, pasūtījuma metāla tag, personalizētu zīmola birkas, etiķetes.

Holly 96
2020-12-17
5/5
Great product fast shipment and seller very helpful. Highly recommended
Colourblind Affair
2020-10-19
5/5
Great product, high quality print, was dispatched quicly and arrived to the UK within 3 weeks. Also, great communication, very fast respond. Will be ordering from this seller again

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti