Par mums

Saimniecība 24” uzņēmums izveidots, lai varētu profesionāli un augstvērtīgi veikt nekustamo īpašumu apsaimniekošanu, pārvaldīšanu un attīstīšanu. Savā komandā esam aicinājuši augstākās klases speciālistus, tāpēc varam būt droši, ka sniegtais pakalpojums ir kvalitatīvs, bet galvenais – atbilstoši klienta prasībām, kas mūsu darbā ir svarīgākais kritērijs.

Galvenais mērķis ir izveidot drošu un ērtu dzīvi mūsu klientiem, parūpējoties par viņu nekustamo īpašumu, uzņemoties par to ikdienas rūpes, tajā pašā laikā domājot ne tikai par šodienu, bet arī par rītdienu. Garantējam efektīvu finanšu līdzekļu izmantošanu, kopā ar klientu atrodot tiem efektīvāko pielietojumu atbilstoši katra nekustamā īpašuma situācijai. Pārskatāmā un ērti lietojamā grāmatvedības sistēma ļauj ikvienam klientam jebkurā laikā iepazīties ar finanšu situāciju, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par līdzekļu izmantošanu un citām jomām.

Esam pozitīvi domājošs un optimisma bagāts uzņēmums, kas vēlas strādāt jūsu labā. Mēs spējam nodrošināt augstvērtīgāku, kvalitatīvāku un mierīgāku ikdienu.