Teritoriju uzkopšana

Ikdienas uzkopšanas darbi

Teritorijas ikdienas uzkopšana paredz slaucīšanu, kas palīdz savākt smiltis, gružus un atkritumus, savukārt siltākajos pavasara un vasaras periodos varam nodrošināt zemes seguma laistīšana, izvairoties no putekļu, smilšu un sanesumu virskārtas veidošanās.

Lapu savākšana un izvešana

Rudeņos un pavasaros viens no grūtākajiem uzdevumiem ikvienas teritorijas uzkopšanā ir lapu savākšana un izvešana, tāpēc piedāvājam ātri un kvalitatīvi veikt šo pienākumu. Lai to izdarītu, tiek izmantota modernākā tehnika, nodrošinot darba efektivitāti.

Zālāja un apstādījumu uzturēšana

Piedāvājam profesionālu palīdzību zālāja un apstādījumu uzturēšanā. Izmantojot atbilstošu tehniku, nodrošinām regulāru zālāja pļaušanu un laistīšanu, kā arī apstādījumu sakopšanu.

Teritorijas labiekārtošana

Zaļā zona ir viens no labvēlīgas vides priekšnosacījumiem ikvienai dzīvesvietai, tāpēc piedāvājam veikt labiekārtošanas darbus. Lai klients būtu apmierināts ar galarezultātu, teritorijas labiekārtošanas sākuma stadijā tiek pieaicināts ainavu arhitekts, kopā ar klientu izstrādājot skices un vienojoties par veicamajiem darbiem. Projekta realizācija tiek uzticēta katras jomas speciālistiem – dārzniekam un būvniekiem, ja nepieciešams teritorijā izveidot kādas konstrukcijas vai ieklāt zemes segumu, kā arī izveidot laistīšanas un apgaismojuma sistēmas.

Sniega tīrīšana un izvešana

Gada aukstākajos mēnešos vislielākās bažas sagādā pagalmu un iebrauktuvju uzturēšana lietošanas kārtībā, kuru bieži vien apdraud sniegs. Tāpēc piedāvājam ne tikai sniega tīrīšanu, bet arī operatīvu tā izvešanu no teritorijas, nesagādājot liekas raizes iedzīvotāju un darbinieku transporta līdzekļiem.

Seguma kaisīšana ar pretslīdes maisījumiem

Lai bez bažām varētu izmantot pagalmu un iebrauktuves, piedāvājam teritoriju pēc attīrīšanas no sniega kaisīt apledojušās virsmas ar maisījumiem, kas darbojas kā pretslīdes materiāls.

Apledojuma likvidēšana

Ledus uz piemājas ceļiem var būt galvenais iemesls dažādiem negadījumiem, tāpēc piedāvājam parūpēties par iedzīvotāju drošību, likvidējot apledojumu uz zemes segumu virsmām. Tāpat arī sniedzam pakalpojumu, nodrošinot sniega un ledus tīrīšanu no jumtu virsmām, vienlaicīgi parūpējoties gan par ēku tehnisko stāvokli, atbrīvojot jumtu no papildus slodzes, gan par iedzīvotāju drošību, kurus neapdraudētu sniega sanesumi un lāstekas no jumtu malām.