Ēku uzkopšana

Telpu ikdienas uzkopšana

Piedāvājam veikt iekštelpu ikdienas uzkopšanas darbus, to veikšanu uzticot profesionāliem un zinošiem darbiniekiem, kas savukārt nodrošina teicamu galarezultātu. Biroju un citu iekštelpu uzkopšanas darbos nodrošinām jebkuru grīdas segumu uzkopšanu un tīrīšanu, izmantojot videi draudzīgus uzkopšanas līdzekļus un efektīvas metodes, garantējot grīdas segumu kvalitātes saglabāšanu ilglaicīgi. Pateicoties plašām personāla iespējām, varam nodrošināt uzkopšanas pakalpojumu klientam izdevīgā laikā, kopīgi izstrādājot izdevīgāko darba grafiku, pielāgojot pakalpojuma intensitāti.

Telpu vienreizējā kompleksā uzkopšana

Kaut pēc nelieliem remontdarbiem, nepieciešama pamatīga tīrīšana, lai telpas kļūtu lietojamas kā dzīvojamā vai darbavietas platība, tāpēc kā atsevišķu pakalpojumu piedāvājam telpu uzkopšanu pēc remontdarbiem, nodrošinot vienreizēju kompleksu tīrīšanu, novēršot remontdarbu atstātās sekas. Pateicoties darbinieku kvalifikācijai, kā arī jaunāko tīrīšanas metožu un līdzekļu izmantošanai, telpās tiks nodrošināta teicama tīrība pēc veiktajiem remontdarbiem, turklāt visi būvgruži un putekļi tiks savākti un izvesti nekavējoties.

Telpu deratizācija un dezinsekcija

Grauzēji un dažāda veida insekti var sagādāt nepatīkamu pārsteigumu ikvienam, uzrodoties dzīvojamās vai darba telpās, tāpēc piedāvājam ātri un efektīvi veikt visu veidu grauzēju iznīcināšanu jeb deratizāciju, kā arī atbrīvot telpas no tādiem „neaicinātiem viesiem” kā prusaki, blusas, skudras un citi kaitīgie insekti jeb veikt dezinsekciju. Pirms darbu veikšanas situācijas novērtēšana tiek uzticēta zinošiem šīs jomas speciālistiem, kuri arī izvēlas atbilstošākās darba metodes, kā arī nosaka nepieciešamo rīcību plānu.

Industriālo objektu uzkopšana

Piedāvājam nodrošināt uzņēmumu industriālo objektu uzkopšanu, nodrošinot ražošanas un noliktavas telpu uzturēšanu atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajos aktos paredzētajām prasībām. Darbu veikšanai varam izmantot dažādas tehnoloģijas, metodes un tīrīšanas līdzekļus, pielāgojoties klienta darbības specifikai un ražotnes prasībām.